Zwrot opakowań

Uprzejmie informujemy, że CHEMAT na podstawie ustawy o gospodarce opakowaniami i odpadami opakowaniowymi (Dz.U. z 2013 r. poz. 888) ma obowiązek przyjmowania opakowań po środkach niebezpiecznych dostarczonych Państwu przez naszą firmę. 

W przypadku opakowań po produktach niebezpiecznych koszty przesyłki ponosi nadawca.

Załączamy informację wyjaśniającą jakie produkty są zaliczane do środków niebezpiecznych.

Gdy zamierzają Państwo odesłać opakowania uprzejmie prosimyo wcześniejszy kontakt z naszym biurem.

W celu łatwiejszego zwrotu opakowań firma Chemat dostarczy Państwu kartę zwrotu opakowania. Kartę należy wysłać wraz z opakowaniem po niebezpiecznym odczynniku. Zwryfikowana darta zostanie Państwu odesłana. Prosimy o przesłanie opakowań pod wskazany przez nas adres.

Szczegółowe warunki przyjęcia zwrotu opakowań :

 

Zwracane opakowania musza spełniać następujące warunki:

  1. są to oryginalne opakowania po produktach dostarczonych przez CHEMAT i nie były napełniane innymi substancjami,
  2. posiadają czytelne, oryginalne etykiety i oryginalne zamknięcia oraz są czyste z zewnątrz, 3. są całkowicie opróżnione. Nie płukać!!!
  3. będą transportowane zgodnie z obowiązującymi przepisami np. dotyczącymi przewozu drogowego towarów niebezpiecznych (ADR) tzn. w kartonie oryginalnym lub innym, posiadającym certyfikat dopuszczający pakowanie materiałów niebezpiecznych i oznaczonym odpowiednim znakiem UN.

Oficjalny przedstawiciel

Chemat
odczynniki chemiczne

tel. 600 602 663
fax 58 739 12 51
sprzedaz@chemat.com.pl

x Informujemy, że nasza strona korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji w Polityce prywatności.