Jak zamawiać?

  1. Wyszukaj produkt za pomocą okienka wyszukiwania produktów wprowadzając jego numer CAS*, nazwę lub numer katalogowy. Następnie określ wybieraną ilość i kliknij ikonkę [Dodaj].
  2. Wejdź w zakładkę Twoje Produkty w prawym górnym rogu.
  3. Jeżeli chcesz jeszcze zmienić ilość danego produktu, wpisz ją w odpowiednim miejscu i potwierdz klikając w ikonkę [Przelicz].
  4. Jeżeli jesteś zarejestrowanym i zalogowanym klientem wystarczy że klikniesz na ikonkę [Zamów] a zamówienie automatycznie zostanie do nas przesłane z naliczonymi rabatmi. Ikonka [zamów] jest widoczne tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych klientów. Jeżeli nie masz jeszcze utworzonego konta wtedy kliknij [Pobierz listę] - Lista wybranych produktów zostanie pobrana na Twój dysk w postaci pliku excel. Pobrany plik excel prosimy przesyłać na adres sprzedaz(małpa)chemat.com.pl lub przesyłać faxem pod nr: 58 739 12 51

  Koszty transportu – w przypadku zamówienia poniżej 500 zł koszt transportu wynosi 30,00 zł. W przypadku zamówień o dużej masie brutto, przesyłek o dużych gabarytach lub produktów niebezpiecznych może być doliczony dodatkowy koszt transportu.

  W przypadku kiedy nie można znaleźć produktu w naszym katalogu, prosimy skontaktować się z naszym biurem: tel. 600 115 129 lub 514 997 072  e-mail: sprzedaz (małpa) chemat.com.pl

 • * Najlepsze i najdokładniejsze efekty daje wyszukiwanie po numrze CAS. By poznać numer CAS wystarczy wisać w wyszukiwarce google nazwę odczynnika i w jego opisie odnaleźć numer CAS. Do powyższego może również posłużyć wikipedia gdzie CAS jest jedną z cech każdego istniejąceg odczynnika.

Firma Chemat sprzedaje oferowane produkty wyłącznie podmiotom gospodarczym spełniającym odpowiednie wymogi i instytucjom naukowo-badawczym. Firma Chemat nie przyjmuje zamówień od osób prywatnych.

Zawartość Sklepu Internetowego, w szczególności informacje o dostępności i cenach towarów, nie jest ofertą w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (z późn. zm.).

Oficjalny przedstawiciel

Oficjalny przedstawiciel

x Informujemy, że nasza strona korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji w Polityce prywatności.