Jak zamawiać?

 •  

  1. Wyszukaj produkt za pomocą okienka wyszukiwania produktów wprowadzając jego numer CAS, nazwę lub numer katalogowy. Następnie określ wybieraną ilość i kliknij ikonkę [Dodaj].
  2. Wejdź w zakładkę Twoje Produkty w prawym górnym rogu.
  3. Jeżeli chcesz jeszcze zmienić ilość danego produktu, wpisz ją w odpowiednim miejscu i potwierdz klikając w ikonkę [Przelicz].
  4. Jeżeli jesteś zarejestrowanym i zalogowanym klientem wystarczy że klikniesz na ikonkę [Zamów] a zamówienie automatycznie zostanie do nas przesłane z naliczonymi rabatmi. Ikonka [zamów] jest widoczne tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych klientów. Jeżeli nie masz jeszcze utworzonego konta wtedy kliknij [Pobierz listę] - Lista wybranych produktów zostanie pobrana na Twój dysk w postaci pliku excel. Pobrany plik excel prosimy przesyłać na adres adam.taszner@chemat.com.pl lub przesyłać faxem pod nr: 58 739 12 51

  Koszty transportu – w przypadku zamówienia poniżej 500 zł koszt transportu wynosi 30,00 zł. W przypadku zamówień o dużej masie brutto, przesyłek o dużych gabarytach lub produktów niebezpiecznych może być doliczony dodatkowy koszt transportu.

  W przypadku kiedy nie można znaleźć produktu w naszym katalogu, prosimy skontaktować się z naszym biurem: tel.       600 602 663      e-mail: adam.taszner@chemat.com.pl

Oficjalny przedstawiciel

Chemat
odczynniki chemiczne

tel. 600 602 663
fax 58 739 12 51
sprzedaz@chemat.com.pl

x Informujemy, że nasza strona korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji w Polityce prywatności.